Pracovník vo výrobe hliníkových okien

STAVREM PLUS, s.r.o.

Miesto práce
Boldocká 1, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Plat podla vykonu v danom mesiaci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kvalifikovana praca pri vyrobe hlinikovych konstrukcii. Okna, dvere, fasady, zimne zahrady / Postup podla vyrobnej dokumentacie.

Praca v dobrom kolektive, hodnotenie prace na zaklade mesacneho vykonu.

Pracovnik musi mat predchadzajuce skusenosti z výroby okien alebo s pracou v strojarskom priemysle.
Pre pracovnika vieme poskytnut docasne ubytovanie v priestoroch spolocnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou zaoberajúca sa výrobou a montážou hliníkových konštrukcií, stavebnou činnosťou, dodávkou a montážou objektových, bytových a športových podlahových krytín.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2829459  Megjelentetés dátuma: 8.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Plat podla vykonu v danom mesiaci.