Predák - majster Nemecko (výroba prefabrikátov vo výrobnej hale)

STAVEX Nitra, spol. s r.o.

Miesto práce
Siegen, Nemecko
Termín nástupu
ihneď, resp. na základe dohody
základná zložka 1000 EUR/mesiac, diéty 1400 EUR, plus prémia závislá od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba prefabrikátov z betónu pre stavebníctvo vo výrobných halách
- vedenie pracovného kolektívu do 10 zamestnancov
- organizovanie a odborný dohľad nad výrobou
- aktívne sa zapájanie do výrobného procesu
- plnenie výrobného plánu
- riadenie práce pridelených zamestnancov
- evidencia prac. času a podkladov pre mzdy
- základná komunikácia so zástupcami odberateľa v nemeckom jazyku
- evidencia prác, výkonov, výrobkov a zodpovednosť za ich kvalitu
- zabezpečenie predpisov BOZP

Nie sme sprostredkovateľská / pracovná agentúra. Práca kontinuálne zabezpečená na jednom mieste - vo výrobnej hale počas celého roka!
Práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
Práca dlhodobého charakteru, prac. zmluva na dobu neurčitú
Komfortné ubytovanie hradené v plnej výške zamestnávateľom
Možnosť poberania nemeckých rodinných prídavkov ( 170 €/ mes.)
Preplácanie cesty domov 1 x mesačne formou využitia firemného automobilu
Služobný automobil / aj na súkromné účely
Služobný mobilný telefón / aj na súkromné účely

Upovedomení a pozvaní k osobnému pohovoru budú len úspešní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, zodpovednosť organizačné a riadiace schopnosti
znalosť nemeckého jazyka
schopnosť riadiť zamestnancov
aktívny prístup k práci

Stabilná stavebno-obchodná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou zaoberajúca sa s výrobou prefabrikátov z betónu pre stavebníctvo v EÚ.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2050437  Megjelentetés dátuma: 25.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka 1000 EUR/mesiac, diéty 1400 EUR, plus prémia závislá od dosiahnutých výsledkov