Energetik

Stavebné bytové družstvo II. Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
1 066 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy, mzdové výhody dohodnuté v kolektívnej zmluve ako napr. protiinflačný príspevok, ďalšiu mzdu a podobne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovať činnosti súvisiace s nákupom a dodávkou energií pre bytové domy, prípravou kúpnych zmlúv, ročným zúčtovaním nákladov na spotrebu energií, odpočtom a evidenciou bytových meradiel, evidovať meracie moduly TÚV, Kos a čerpadiel dodávateľov v bytových domoch.

Výhody plynúce z kolektívnej zmluvy - jubilejné odmeny, stravné lístky nad rámec zákonom stanovenej výšky, deň voľna ...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Energetika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

analytické myslenie, organizovanie a plánovanie práce, pamäť, pozornosť, praktické myslenie, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, trpezlivosť, komunikatívnosť,

SBD II. Košice je spoločnosť s dlhodobou tradíciou a skúsenosťami so zabezpečením výkonu správy bytových domov. Poskytujeme komplexné služby spojené so správou bytových domov s individuálnym prístupom k zákazníkom.
Súčasťou komplexnej starostlivosti je oprava a údržba technických zariadení so zabezpečením nepretržitej havarijnej služby.
Pri plnení našich cieľov máme záujem o ľudí s vysokými odbornými znalosťami a skúsenosťami a ochotou pracovať v prospech zákazníka.

Kontakt

ID: 2944008  Megjelentetés dátuma: 22.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 066 EUR/mesiac