Referent pre práce a mzdy

Štátna opera

Miesto práce
974 73 Banská Bystrica, Národná 11, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
november 2016
Mzdové podmienky (brutto)
Odmeňovanie podľa Zákona 553/2003 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné zabezpečovanie ekonomiky práce vrátane mzdovej oblasti
- komplexné zabezpečovanie agendy zmlúv uzatvorených podľa autorského zákona

Prihlášky a životopis prosíme poslať do 21.10.2016 na adresu:
Štátna opera, Národná 11, 974 73 Banská Bystrica
mailom : [email protected] a v kópii :
[email protected] tel. : 0915271703
[email protected] tel. : 0907833942
Uchádzači, ktorí splnia požadované kritéria, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- mzdové účtovníctvo - expert , min. 3 rok praxe v spracovaní a vedení komplexnej mzdovej agendy
- znalosť zákonníka práce a súvisiacej legislatívy platnej vo verejnej správe je podmienkou
- užívateľská znalosť systému Softip Profit je výhodou
- flexibilita, bezúhonnosť, zodpovednosť, samostatnosť a precíznosť
- priame, zrozumiteľné a príjemné vystupovanie

štátna príspevková organizácia - v oblasti kultúry

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2769417  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Odmeňovanie podľa Zákona 553/2003 Z.z.