Farmaceutický laborant v lekárni

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Zvolen, Banskobystrický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie odborných prác pri príjme, príprave, kontrole a uchovávaní liečiv a zdravotníckych pomôcok podľa pokynov farmaceuta.
- vydávanie voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
- asistovanie farmaceutovi pri vydávaní liekov na lekársky predpis a spracovaní dokladov pre zdravotné poisťovne.
- poskytovanie poradenstva pacientom v obmedzenom rozsahu.
- kontrolovanie cien liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu v súlade s aktuálnym cenníkom lekárne.
- preberanie zásielok, kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.
- sledovanie expirácie liekov a vyraďovanie preexspirovaných liekov z použitia.
- spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
- plní ďalšie úlohy pridelené svojim nadriadeným

- Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Informácie o výberovom konaní

- MS Excel - základy, MS Word - základy
- prax na podobnej pozícii
- zodpovednosť a dôslednosť
- angažovaný prístup k plneniu úloh
- schopnosť rýchlo sa učiť a napredovať
- komunikatívnosť
- asertivita

Požiadavky na zamestnanca

- stredoškolské vzdelanie s maturitou - odbor farmaceutický laborant

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2832866  Megjelentetés dátuma: 30.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou