Príď si k nám privyrobiť do pokladne, dlhodobá brigáda, možnosť výberu zmien. Nástup ihneď!

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Hlohovec, Piešťany, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s registračnou pokladňou a finančnou hotovosťou.

- možnosť dlhodobej brigády,
- skúsenosti z medzinárodnej spoločnosti,
- prehľad o širokom spektre procesov v maloobchode,
- možný nástup ihneď,
- možnosť výberu zmien,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- miesto výkonu práce: Trnava, Hlohovec, Piešťany.

Pre medzinárodnú spoločnosť Tesco, ktorá je tretím najväčším zamestnávateľom na Slovensku hľadáme brigádnikov do pokladničnej zóny.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na adresu: [email protected] alebo sa informujte na číslach: 0914 330 522, 0903 737 597, 033/533 3372, poprípade nás navštívte osobne na pobočke v Trnave, denne od 07:30 - 16:00 hod., Piešťanská 3, 917 01 Trnava - budova Aquapolis Bussines Centrum (medzi Tescom a Kauflandom).

Požiadavky na zamestnanca

- stredné odborné vzdelanie,
- skúsenosť na danej pozícii výhodou,
- platný zdravotný preukaz.

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2825912  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou