Asistent/Asistentka predaja športovo - elegantného oblečenia značky Gaastra

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme reprezentatívnu a komunikatívnu Asistentku/Asistenta predaja na hlavný pracovný pomer pre medzinárodnú lifestylovú značku GAASTRA.
Miesto výkonu práce: Bratislava – Bory Mall, Aupark, Centrál

V prípade, že spĺňate dané požiadavky zašlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí splnia všetky požiadavky. Upozorňujeme uchádzačov, že neposkytujeme ubytovanie! Ďakujeme za pochopenie.

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Skúsenosti z priameho predaja odevov
- Práca s pokladňou

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2825725  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou