Konzultant

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a zverejňovanie inzerátov o voľných pracovných miestach
- vyhľadávanie vhodných uchádzačov v databázach, na trhu práce
- evidencia a archivácia uchádzačov o zamestnanie
- monitorovanie trhu práce
- výber a obsadzovanie kandidátov na pracovné pozície podľa požiadaviek klienta
- osobné pohovory, príp. pohovory u klienta
- príprava pracovných zmlúv
- príprava a spracovanie dochádzky
- príprava podkladov na mzdy a ich spracovanie

- práca na TPP
- práca v stabilnej spoločnosti
- stravné lístky
- firemné akcie
- firemný telefón a notebook

Všetkým záujemcom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a ktorí budú zaradení do výberového procesu.

Požiadavky na zamestnanca

SŠ/VŠ vzdelanie
maďarský jazyk na komunikatívnej úrovni
aktívny vodič sk. B
prax v oblasti personalistiky výhodou
znalosť balíka MS Office

Osobnostné schopnosti a zručnosti:

komunikatívnosť, empatia
príjemné vystupovanie, budovanie a udržiavanie dobrých medziľudských vzťahov
schopnosť riešiť problémy, odolnosť voči záťaži,
schopnosť a ochota učiť sa novému
organizačné schopnosti, flexibilita
precíznosť, zodpovednosť, cieľavedomosť
trpezlivosť

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2763065  Megjelentetés dátuma: 12.10.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou