Príď si k nám privyrobiť, dlhodobá brigáda v Hlohovci, nenáročná práca, nástup ihneď! Dokladanie tovaru

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec, okres Hlohovec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykladanie a dokladanie tovaru,
- práca na predajnej ploche,
- kontrola označenia vystaveného tovaru,
- kontrola záručných dôb,
- roznášanie cenoviek.

- možnosť dlhodobej brigády,
- skúsenosti z medzinárodnej spoločnosti,
- prehľad o širokom spektre procesov v maloobchode,
- nástup IHNEĎ,
- možnosť vyberania si zmien,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- výkon práce: Tesco Hlohovec.

Pre medzinárodnú spoločnosť Tesco, ktorá je tretím najväčším zamestnávateľom na Slovensku hľadáme brigádnikov na dokladanie tovaru.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na adresu: [email protected] alebo sa informujte na číslach: 0914 330 522, 0903 737 597, 033/533 3372, poprípade nás navštívte osobne na pobočke v Trnave, denne od 07:30 - 16:00 hod., Piešťanská 3, 917 01 Trnava - budova Aquapolis Bussines Centrum (medzi Tescom a Kauflandom).
Už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

- nevyhnutný platný zdravotný preukaz,
- zodpovedný prístup k práci,
- ochota pracovať,
- spoľahlivosť,
- samostatnosť.

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2757639  Megjelentetés dátuma: 9.10.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou