Technológ/CNC programátor

StankoPlus s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba programov pre číslicovo riadené stroje, CNC frézka, elektroerozívne stroje

- možnosť odborného rastu a práce na najnovších CNC technológiách
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- odmeňovanie na základe výkonu
- zaplatenie nadčasov

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Základy
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, samostatnosť, schopnosť naštudovať nové veci

Tradícia našej spoločnosti siaha až do roku 1989. Od samého začiatku sme sa venovali strojnej výrobe v oblasti obrábacích strojov pre profesionálne použitie. Postupne pribúdala do portfólia výroba tvárniacich nástrojov, výroba foriem nástrojov na plasty a kovy. Od počiatku máme vlastný vývoj, vlastné projektovanie vlastnú výrobu a montáž. Od roku 1996 sa venujeme zavádzaniu automatizácie výrobných procesov v spoločnostiach pracujúcich v automobilovom, energetickom a strojárskom priemysle nielen na Slovensku, ale aj v krajinách Európy a sveta. Dnes sme spoľahlivým dodávateľom automatizačnej techniky pre viaceré renomované značky.
www.stanko.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1899791  Megjelentetés dátuma: 15.2.2018