Team leader - kontrolór kvality

STAFF AG, a.s.

Voderady, Senec, Galanta, Nitra, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Galanta, okres Trnava, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon samostatnej kontroly kvality na linke
- zodpovednosť za správne opravné operácie vykonávané na linke
- riadenie tímu operátorov kontroly
- organizácia práce a kontrola jej kvality
- zodpovednosť za realizované reworky a kontrolu výrobkov
- reporting v anglickom jazyku
- práca v programe MS Office

- možnosť kariérneho rastu
- adekvátne platové ohodnotenie
- možnosť pravidelnej komunikácie v anglickom jazyku
- príležitosť rozvoja manažérskych a organizačných schopností

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám na číslo 0940 417 912 v pracovných dňoch od 8.00 do 17.00 hod., alebo nám pošlite životopis na mail [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme do nášho interného stavu , na výkon práce pri kontrole LCD monitorov a inej elektroniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť identifikovať chybu
- dynamická a samostatná osobnosť
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- aktívny vodič
- zmysel pre detail a dobrá pozornosť
- záujem o elektroniku výhodou
- časová flexibilita a ochota cestovať

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2754400  Megjelentetés dátuma: 2.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou