Predajca nákladných vozidiel

STABO, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 2 300 EUR/mesiacBrutto mzda sa skladá zo základnej hrubej mzdy 1100 EUR + prémie z predaja každého nákladného vozidla a návesu, prémie z predaja služieb (servisno-opravárenský kontrakt) + prémie za aktivitu predajcu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov a pravidelná komunikácia s nimi
- Vyhľadávanie nových zákazníkov
- Zisťovanie potrieb zákazníkov, tvorba cenových ponúk pre nákladné vozidlá a návesy
- Udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
- Zodpovednosť za včasný tok aktuálnych a úplných informácií medzi zainteresovanými stranami
- Prezentovať aktuálne ponuky firmy STABO, s.r.o. na trhu nákladných vozidiel
- Realizácia a dokončenie rozpracovaných obchodných prípadov

- Práca pre autorizovaného dílera značiek nákladných vozidiel DAF, TATRA a návesov Kogel
- Odmeňovanie zohľadňujúce náročnosť pracovnej pozície, výkon a kompetencie zamestnanca
- Práca vo firme s 25 ročnými skúsenosťami v obore
- Pravidelné školenia v oblasti obchodných a komunikačných zručností
- Možnosť využívať služobné auto aj na súkromné účely

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o prácu pre našu spoločnosť. Kontaktovať však budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a ich profesionálny profil je v súlade s profilom pracovnej pozície.

Zároveň si vás dovoľujeme informovať, že zaslaním Vášho životopisu nám poskytujete mandát na spracovanie vašich osobných údajov. Životopisy kandidátov, ktorí nebudú vybratí do ďalšieho kola výberového konania budú skartované v zmysle zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj / obchod

Počet rokov praxe

1

- Anglický jazyk výhodou
- Schopnosti analyzovať trh a trhový potenciál,
- Výborné vyjednávacie a komunikačné zručnosti
- Chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť STABO, s.r.o. je autorizovaný dealer DAF, TATRA, KOGEL. Predaj a servis vozidiel a návesov, predaj originálnych náhradných dielov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2823810  Megjelentetés dátuma: 10.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac