Dubnica nad Váhom- živnosť 6 eur - kontrolór kvality

SQS Slovakia s.r.o.

Dubnica nad Váhom, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kontrola kvality - práca na dohodu, alebo živnosť
práca bez nočných smien
práca vhodná pre mužov aj ženy
voľné víkendy
zodpovedná práca, skúsenosti s kontrolou kvality výhodou

firemné oblečenie zdarma
ubytovanie za príspevok zabezpečené

V prípade záujmu nás telefonicky kontaktuje alebo posielajte životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

rôzne

Chuť pracovať
Flexibilita
Manuálna zručnosť
Ochota pracovať

SQS je súčasťou medzinárodnou skupiny, ktorá poskytuje služby v oblasti kontroly kvality. Vďaka inováciám a vysokej kvalite služieb sa spoločnosť rýchlo rozvíjala a na trhu pôsobí už 10 rokov. Medzi našich klientov patria výrobcovia a dodávatelia z oblasti automobilového, elektrotechnického či strojárenského priemyslu. Naši pracovníci sú priamo našimi zamestnancami a nie agentúrni pracovníci.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3065624  Megjelentetés dátuma: 24.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6 eur