Vedúci analytik IS - team leader

SOZA

Miesto práce
Rastislavova 3, 821 08 Bratislava 2, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manažovanie projektov a vedenie tímu 2-3 analytikov a špecialistov na IS, ktorý je vyvíjaný a dodávaný na zákazku
- styk medzi zamestnávateľom a externými dodávateľmi IS
- analýza business požiadaviek na SW a ich príprava ako podklad pre dodávateľa software
- návrh a optimalizácia riešení jednotlivých softwarových produktov
- organizovanie testovania dodaného SW
- spolupráca pri implementácii
- tvorba reportov
- zabezpečenie výmeny dát s domácimi a zahraničnými partnermi
- hotline pre používateľov softvéru
- analýza a identifikácia chýb
- rôznorodé práce súvisiace so spracovaním databázových údajov

- možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu
- motivjúce finančné ohodnotenie
- možnosť úpravy pracovného času podľa dohody
- školenia
-mobilný telefón
- sociálny a kultúrny program pre zamestnancov
- zázemie stabilnej organizácie

Informácie o výberovom konaní
Výberové konanie sa uskutoční v troch kolách:
1. kolo – výber vhodných uchádzačov z doručených životopisov a zaslanie im úloh na riešenie
2. kolo – výber z uchádzačov na základe nimi zaslaného riešenia zadaných úloh
3. kolo – výber z pozvaných uchádzačov na osobný pohovor a odborný test v priestoroch SOZA

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, informatický, matematický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SQL - Pokročilý
PHP - Základy
HTML - Základy

Počet rokov praxe

2

Počítačové znalosti:
- znalosť aspoň jednej relačnej DB ( MS SQL výhoda) na pokročilej úrovni podmienkou (teória relačných databáz, SQL dotazy, procedúry, funkcie)
- znalosť aspoň jedného programovacieho jazyka
- znalosť MS Reporting services výhodou
- znalosť HTML, PHP a ďalších webových technológií výhodou
- znalosť architektúry HW a SW výhodou
- Windows, Word, Excel – pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- organizačné schopnosti
- analytické schopnosti, flexibilita
- komunikatívnosť a schopnosť pracovať v tíme
- schopnosť paralelne riešiť viacero úloh, pracovať pod časovým tlakom
- proaktívny prístup k riešeniu problémov a zadaným úlohám
- zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť, pracovitosť, lojalita
- ochota učiť sa nové veci
- znalosť účtovníctva je výhodou

Slovenský ochranný zväz autorský pre práva k hudobným dielam (SOZA) je právnická osoba, občianske združenie autorov a vydavateľov hudobných diel. Predstavuje záujmovú samosprávu, ktorou si nositelia majetkových práv cestou zvolených orgánov spravujú majetkové záujmy spoločenstva ako celku. V súlade s oprávnením Ministerstva kultúry SR spravuje na území Slovenska majetkové autorské práva k hudbe z celého sveta, vykonáva kolektívnu správu práv podľa Autorského zákona už viac ako 100 rokov. SOZA je členom medzinárodných konfederácií GESAC, CISAC a BIEM.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti.
Ochrana a výkon majetkových práv svojich členov. Poskytovanie licencií používateľom hudobných diel, ako napr. televíznym a rozhlasovým vysielateľom, prevádzkovateľom káblovej retransmisie, prevádzkovateľom online služieb, usporiadateľom kultúrnych podujatí a podobne.
Počet zamestnancov:
76
ID: 2542087  Megjelentetés dátuma: 15.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou