Prevádzkar, Prevádzkový manažér

SOREA, spol. s r.o.

Miesto práce
hotel SOREA Máj, Liptovský Ján, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi, organizuje, zabezpečuje a kontroluje chod stravovacej, ubytovacej a ostatných prevádzok a stredísk v hoteli,
- zodovedá za dodržiavanie hotelových štandardov,
- dohliada na expedíciu jedál v kuchyni a obsluhu v odbytových strediskách, kontroluje akosť, úpravu, hmotnosť podávaných jedál a nápojov a zodpovedá za ich včasnú expedíciu hosťom,
- kontroluje činnosť výrobného strediska, dodržiavanie technologických postupov pri príprave jedál, robí opatrenia na odstránenie zistených nedostatkov,
- riadi a kontroluje HACCP odbytových a výrobných stredísk, zodpovedá za vývoj nákladov a maximalizuje využitie ubytovacích a stravovacích kapacít,
- zodpovedá za kontrolu a odovzdávanie tržieb, za náklady a hospodárnosť riadených stredísk,
- prijíma a vybavuje sťažnosti na stravovacie služby,
- vypracováva týždenné a denné rozpisy zmien riadených zamestnancov a zodpovedá za efektívne hospodárenie s fondom pracovnej doby,
- riadi, odborne vedie a kontroluje všetkých zamestnancov prevádzky vo všetkých prevádzkových činnostiach a vo všetkých strediskách.

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- perspektíva osobného rozvoja
- benefity plynúce z Kolektívnej zmluvy (napr. zvýhodnená rodinná dvolenka, zvýhodnené vstupy do bazéna a termálneho kúpaliska)
- možnosť zamestnaneckého ubytovania a stravovania

Uchádzači môžu posielať svoje žiadosti spolu s profesným životopisom
na uvedenú e-mailovú adresu, resp. poštou alebo faxom do 10 dní od
zverejnenia ponuky voľného miesta.
Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu so žiadosťami budú starostlivo posúdené, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí
postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch a hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- viacročná prax v hotelierstve
- pozitívny prístup k práci a otvorenosť k zmenám
- orientácia na výsledky
- kreatívnosť a záujem o nové trendy
- komunikatívna, dynamická osobnosť, tímový hráč
- schopnosť viesť pracovný tím a motivovať zamestnancov
- zvládanie stresu
- znalosť programu Bluegastro vítaná

SOREA je hotelová spoločnosť , ktorá pôsobí v Slovenskej republike takmer 30 rokov so sieťou 11 hotelov. Patrí k najvýznamnejším subjektom cestovného ruchu v SR. Zariadenia sa nachádzajú v najkrajších prírodných lokalitách Vysokých a Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch na Spiši a v Bratislave.
Poskytujeme širokú ponuku produktov a služieb, ako napr. rodinné dovolenky, wellness a relaxačné pobyty, seniorské pobyty, víkendové pobyty, regeneračné pobyty, poznávacie a skupinové zájazdy , kongresové služby, školy v prírode, zabezpečujeme kompletné služby pre športové sústredenia a lyžiarske pobyty v TOP lyžiarskych strediskách, kde je väčšina hotelov umiestnená. Myslíme aj na zdravotne postihnutých klientov a vo vybraných hoteloch je k dispozícii bezbariérové ubytovanie a služby. Poskytujeme aj ubytovanie a stravovanie zamestnancom.
Hotely SOREA sú ocenené certifikátom "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám" , prestížnymi oceneniami Slovak Business Superbrands, Najzamestnávateľ roka 2020, či Dôveryhodná firma GOLD.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2825714  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohoda