Java programátor / Javascript

SoliT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov pre vývoj frontendových aplikácií pre rôzne komerčné projekty.
V rámci projektov budete využívať nasledovné technológie (potrebná znalosť):
JavaScript (ES6), HTML5, CSS3, Rest/JSON, GIT, Node.js
Výhodou je znalosť komponentových frameworkov (React - preferujeme, ideálne znalosť React Native, Angular 5+, Vue.js), ideálne web-component technológií (Polymer, Lit).

Viac detailov o náplni práce, prípadne o konkrétnych projektoch Vám radi objasníme na osobnom pohovore.

13.plat., odmeny, školenia
Práca na na inšpiratívnych projektoch pre zakaznikov na slovensku a v zahraničí v telekomunikačnej sfére

Svoj životopis prosím pošlite e-mailom na adresu [email protected].
Po preštudovaní CV sa Vám ozveme, ak budete vyhovovať našim podmienkam.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Expert
Java - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Znalosť anglického jazyka
Komunikatívnosť, spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, analytické myslenie.

Dodávka softvérových služieb, softvérový vývoj na základe požiadaviek zákazníka, komplexné IT riešenia, konzultácie v oblasti IT, outsourcing.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1314941  Megjelentetés dátuma: 2.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac