Čašník

SOJKA s.r.o.

Sojka resort Malatíny, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu (TPP ale aj brigádu na leto ako pomocný čašník) v unikátnom belgicko - slovenskom hotelovom rezorte Sojka na pozícii čašník/čašníčka. Náplňou práce je obsluha v hotelovej reštaurácii a počas firemných akcií. Finančné hodnotenie je závislé od zručností, ochoty pracovať a ochoty byť plnohodnotným členom tímu Sojka.

Resort Sojka má vlastný benefitný program pre zamestnancov platný od 1.1.2018 a stále sa rozrastá. Súčasťou hotela je aj ubytovanie pre zamestnancov s možnosťou relaxu vo wellnesse.

Informácie o výberovom konaní

Prosím zašlite nám CV a budeme Vás obratom kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovných ľudí do nášho tímu, ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer, na živnosť prípadne dohodu. Príjemné správanie, optimizmus a chuť usmiať sa nielen na kolegov, ale aj na hostí sú nesmiernou výhodou. Anglický jazyk je naopak samozrejmosťou. Zahraniční turisti sú super a vtipní, ale len vtedy ak im človek rozumie.

Sojka resort vybudoval belgičan Gerdi Vanfleteren. Súčasťou Sojka resort je hotel Sojka, areál Magura Village s drevenicami, rodinné apartmány a kemping. Resort sa nachádza v tichom prostredí dedinky Malatíny na Liptove, pár kilometrov od Bešeňovej. Spája komfort a moderné vymoženosti, no zároveň citlivo približuje slovenskú ľudovú architektúru, zvyky a tradície. Vo svojej reštaurácii hosťom ponúka tradičné jedlá ako aj sezónne ponuky s prvkami modernej gastronómie.
Sojka rezort vedie manželský pár, ktorý sa aktívne podieľa na chode podniku. Máme dobrý tím spolupracovníkov, ktorých si vážime, pristupujeme k nim zodpovedne a komunikujeme otvorene.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2563640  Megjelentetés dátuma: 9.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou