Systémový Administrátor Windows

Information about the position

  • Place of work: Bratislava, Bratislava region
  • Contract type: full-time

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Hlavná zodpovednosť za administráciu softvérových a hardvérových zariadení, ich servis, konfigurácia a prípadná výmena komponentov.
  • Analýza, diagnostikovanie a riešenie vzniknutých technických problémov.
  • Pravidelná komunikácia so zákazníkom na profesionálnej úrovni.
  • Spolupráca s ostatnými členmi tímu.

Iné výhody

  • moderná spoločnosť s filozofiou (rodinnej, priateľskej, otvorenej) atmosféry
  • možnosť kariérneho rozvoja – až 90% povýšení pochádza z interných radov (zdrojov)
  • podpora odborného rastu vo vlastnom testovacom stredisku – certifikácie CISCO, HP, EXIN, OMG, LINUX a ďalšie
  • podpora v životných situáciách (dlhodobá PN, narodenie dieťaťa...) a pri nástupe do práce (záloha za mzdu, dočasné ubytovanie)
  • eventy spoločnosti pre Vás aj Vašich najbližších
  • vernostný program s mnohými výhodami a rozsiahly benefitový program, ktorý si sami nastavujete obsahujúci celoročnú zdravotnú starostlivosť, jazykové vzdelávanie vrátane možnosti získania medzinárodných certifikátov, možnosť nákupu (mobilu, športového oblečenia a iných šikovných vecí) z firemného e-shopu

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - administrátor:
Administrácia Windows serverov - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - základy

  • Min. 2 roky skúsenosti v oblasti inštalácie, administrácie, správy a manažovania softvéru a hardvéru.
  • Skúsenosť s Windows platformou
  • Skúsenosť s Unixom je veľkou výhodou
  • Základy Networku
  • Záujem o IT technológie
  • Veľmi dobré komunikačné znalosti
  • Samostatnosť
  • Aktívny vodič

Language skills

English - Upper intermediate (B2)

Advertiser

Brief description of the company

Soitron is one of the largest info-communication integrators and IT service providers in the CEE. We provides products and services in the field of Robotics and Process Automation, the Internet of Things (IoT), IT Infrastructure, Communications and Cloud Solutions, IT Security, Services and Outsourcing, IT Consulting and Applications. Soitron, s.r.o. is a member of the SOITRON Group, with more than 800 international experts and facilities in Slovakia, Czech Republic, Romania, Turkey, Bulgaria, Poland and the UK. We offer a unique experience in IT field and possibility to grow professionally in an international environment.

Main focus of the company's activities

Information technology, computer programming, web portals

Contact details

Soitron, s.r.o.
Plynarenska 5
821 09 Bratislava
Slovak Republic
Contact person: Anna Leskovjanská
Web: http://www.soitron.sk/kariera

Application form