Brigáda - Hostesky pre sieť predajní striebro Sofia - predajňa OC Laugaricio Trenčín

SOFIA Jewelry

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
08.02.2019 - 14.02.2019
4,00 eur/hodina (hodnotenie podla aktivity a pristupu k brigade)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Roznášanie letákov, ponuka tovaru a komunikácia s potencionálnym zákazníkom.
Možnosť dlhodobej spolupráce.

Motivačné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Životopisy s aspoň 1 FOTOGRAFIOU, zasielajte na e-mail
[email protected]. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti, aktívny prístup, samostatnosť, zodpovednosť.

Predpísané oblečenie: čierne elegantné šaty, silonky, topánky na opätku. Dôležitý je aj make up béžová pudrová farba, nenásilný a prirodzený, upravené vlasy a nechty. Celý out fit musí pôsobiť veľmi elegantne.

Sieť predajní strieborných, zlatých šperkov a hodiniek - SOFIA Jewelry.
Už viac ako 30 rokov sme špecialistami na maloobchodný predaj šperkov na Slovensku. Sme autorizovaným predajcom rôznych svetových značiek (PANDORA, THOMAS SABO) Prevádzkujeme e-shop SOFIA.sk - víťaz ceny kvality Heuréka v roku 2018, 2019 a 2020 vo svojej kategórii.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2341418  Megjelentetés dátuma: 4.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,00 eur/hodina (hodnotenie podla aktivity a pristupu k brigade)