Údržbár / elektrikár - rozšírenie tímu

SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Galanta
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
min. 1000 - 1300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň tohto pracovného miesta bude zahŕňať predovšetkým:
- operatívnu a preventívnu údržbu strojných zariadení vo výrobnej hale
- podporu oddelenia výroby pri odstránení prestojov kvôli technickým príčinám a strojným zariadeniam
- nastavovanie a optimalizáciu strojných zariadení
- operatívne servisné zásahy a opravy strojov, odstraňovanie porúch a závad
- návrhy na technické zlepšenia a implementácia schválených vylepšení
- pravidelnú komunikáciu s ostatnými oddeleniami, najmä s výrobou, oddelením procesu a technického plánovania a oddelením kvality
- príprava relevantnej dokumentácie v rámci svojej práce, zaznamenávanie opráv a evidovanie náhradných dielov a spotrebného materiálu
- údržbárske práce podľa požiadaviek nadriadeného - vedúceho údržby

- Príspevok na stravovanie nad rámec Zakonníka práce +možnosť stravovania v areáli
- Interné a externé vzdelávanie, možnosť získania relevantných oprávnení a certifikátov
- Množstvo firemných akcií a darčekov
- Príspevok na okrúhle narodeniny, príspevok k narodeniu dieťaťa a pod.

Ohľadom osobného pohovoru budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov na základe znalostí s skúseností. Netreba žiadsť posielať viac krát. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické

Časová flexibilita, pracovanie v zmennej prevádzke
Ochota pracovať nadčas v prípade potreby
Odborná spôsobilosť na vykonávanie činností podľa min. §22 vyhl. č. 718/2002 Z.z. - výhodou
Skúsenosti s údržbou výrobných technológii – výhodou
Znalosť čítania technickej dokumentácie
Analytické, technické a logické myslenie
MS Office – základy (možnosť príp. kurzov vo firme)
Manuálna zručnosť, technické myslenie

Firma SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o. súčasťou skupiny Motherson. Dodáva diely pre automobilový priemysel. Nedávno otvorila nový montážny závod v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2177596  Megjelentetés dátuma: 23.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 1000 - 1300 EUR