Vodič / skladník

SLOVPAP SK s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
informácia na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

fyzický príjem a výdaj tovaru, jeho uskladnenie, rozvoz odberateľom, práca s VZV a paletovým vozíkom

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu pošlite Váš štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru a súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mail [email protected].

Bez súhlasu na spracovanie osobných údajov nebudú Vaše údaje spracované.
Znenie súhlasu:
Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania a v profesijnom životopise poskytnutých spoločnosti SLOVPAP SK s r.o. so sídlom Pittsburgská 5, 010 01 Žilina podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 122/2013 Z. z.“) na účely sprostredkovania zamestnania. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 28 zákona č. 122/2013. Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

preukaz VZV výhodou, skúsenosti so skladovým hospodárstvom, vysoká miera zodpovednosti a lojality voči firme

Spoločnosť SLOVPAP SK s.r.o. sa zaoberá predajom a distribúciou produktov priemyselnej hygieny a servisom v oblasti hygienických systémov. Ďalej ponúkame obalové materiály, ako aj kancelárske a školské potreby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2002842  Megjelentetés dátuma: 27.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: informácia na pohovore