Šéfkuchár/ka

Slovkarpatia Hotel a.s.

Miesto práce
Bajkalská 25/A, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedný za kvalitu pripravovaných pokrmov, dodržiavanie noriem a výrobných postupov.
Vedie, koordinuje a vykonáva odborný dohľad nad pracovníkmi kuchyne.
Zostavuje jedálny lístok, menu a kalkulácie jedál.
Kontroluje inventár, priestory a tovar pre plynulý chod prevádzky a cieľom dodržať HACCP.
Preveruje a organizuje pracovnú činnosť podriadených zamestnancov, zaškoluje ich a oboznamuje s technologickými postupmi a kalkuláciami s cieľom dodržať štandardy kvality.
Riadi proces zásobovania tovarom, surovinami a pracovným materiálom.
Vedie pracovný tím a zodpovedá za organizovanie a riadenie ľudských zdrojov.

- zamestnanecká strava
- zamestnanecké ubytovanie
- školenia
- výhody vyplývajúce zo siete IHG

Informácie o výberovom konaní

- Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- flexibilita
- komunikatívnosť
- kreativita
- empatia
- zodpovednosť
- pozitívne myslenie

Novootvorený, najväčší apartmánový dom v Bratislave - Bajkalska Apartments sa nachádza v budove bývalého hotela Holiday Inn Bratislava. Bajkalska Apartments ponúka dlhodobé ubytovanie apartmánového typu v kompletne zrekonštruovaných priestoroch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2675086  Megjelentetés dátuma: 20.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou pri osobnom pohovore