Skladník-vozíčkar

Slovenské liehovary a likérky, a.s.

Miesto práce
Leopoldov, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca s vysokozdvižným vozíkom
-vykladanie, nakladanie tovaru
-príprava tovaru podľa objednávok zákazníkov
-práca na dvojzmennej prevádzke

Životopis prosíme zaslať mailom do 05.05.2017. Po tomto termíne budú vybraní uchádzači telefonicky pozvaní na výberový pohovor. Ostatným ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

2

platný preukaz vodiča VZV (prax min. 2 roky)
flexibilita, zodpovednosť, ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť Slovenské liehovary a likérky a.s. je moderná spoločnosť s najväčšou produkciou liehu a octu na Slovensku. V súčasnosti exportujeme do krajín ako sú Nemecko, Chorvátsko, Poľsko, Slovinsko ai. viac ako 60% našej produkcie.

V rámci modernizácie a neustáleho rozširovania firemných aktivít hľadáme do nášho tímu profesionálnych kolegov, ktorí majú chuť pracovať na podpore našich výnimočných produktov prvotriednej kvality.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 767824  Megjelentetés dátuma: 20.4.2017