Brigádnik - Scanovacie centrum

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

Chceš získať skúsenosti v najväčšej banke? Si precízny človek a neunikne ti žiadny detail?

Do tímu skenovacieho centra hľadáme brigádnika, ktorý nám pomôže s nasledujúcimi činnosťami:
  • Triedenie a skenovanie zložiek firemných klientov
  • Vkladanie týchto klientskych zložiek do elektronického úložiska
  • Tvorba protokolov k spracovanej dokumentácii
  • Príprava reportov k dokumentácii

Informácie o pracovnej ponuke

Miesto: Centrála Slovenskej Sporiteľne, Tomášikova ulica
Nástup: 1.11.2016, 15.11.2016
Forma: dohoda o brigádnickej práci študenta
Pracovný čas: prispôsobený Vašim školským povinnostiam. Brigádnika potrebujeme aspoň na 20 hodín týždenne.

Požiadavky

Máme na Vás tieto požiadavky:
  • študent VŠ - denné štúdium
  • zmysel pre detail a precíznosť
  • predchádzajúce skúsenosti v administratíve výhodou

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk