Asistentka RR Trenčín

Miesto práce
okres Trenčín
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Administratívne viesť agendu regionálneho riaditeľstva
  • Vybavovať písomnú, elektronickú a telefonickú korešpondenciu regionálneho riaditeľstva
  • Pripravovať prezentácie a podklady pre regionálneho riaditeľa
  • Organizačne podporovať a koordinovať pracovné stretnutia regionálneho riaditeľa
  • Plánovať a organizovať denný program regionálneho riaditeľa

Požiadavky:

  • Vysokoškolské vzdelanie, prax 1 rok
  • Stredoškolské vzdelanie, prax 2 roky
  • Znalosti MS Office, anglický jazyk a/alebo nemecký jazyk (úroveň pokročilý)
  • Vedomosti o fungovaní banky a súvisiacich činnostiach
  • Dobré komunikačné, organizačné a koordinačné schopnosti, schopnosť pracovať v strese a riešiť problémové situácie
  • Skúsenosti s prácou v obdobnej pozícii sú výhodou

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk