Organizačný garant odborných podujatí

Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia

Miesto práce
Koceľova 15, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce súvisiace so zabezpečením konferencií, seminárov a výstav,
- vytváranie databáz/adresárov pre cieľové skupiny účastníkov podujatí,
- organizačné zabezpečenie konferencií, seminárov a výstav,
- vystavovanie a kontrola objednávok a faktúr,
- príprava podkladov pre tlačové správy a web-stránky.

Vaše podpísané C.V. zasielajte na adresu [email protected] alebo poštou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s prácou v predmetnej oblasti,
- skúsenosť z organizovania odborných akcií,
- tvorba databáz/adresárov,
- kreatívnosť, pozitívne myslenie, flexibilita, schopnosť spolupráce.

Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia, najlepšia vedecko-technická spoločnosť v rámci ZSVTS.
Záujmové združenie odborníkov v oblasti technických zariadení budov; projektanti, technici, vysokoškolskí učitelia, štátna správa, obchodníci.
Spoločnosť sa zaoberá organizovaním odborných podujatí v uvedenej oblasti,
ako sú: kurzy, semináre, konferencie, firemné prezentácie v oblasti vykurovania, vetrania, klimatizácie, sanity, merania a regulácie, stavebnej tepelnej techniky.
ID: 1630028  Megjelentetés dátuma: 20.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou