Priehradkový zamestnanec - Piešťany

Miesto práce

Kukučínova 15, okres Piešťany

Mzdové podmienky (brutto)

dohodou

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem, resp. výdaj viacerých druhov zásielok, vrátane obstarávateľských činností, výkon iných činností vrátane poskytovania informácií v zmysle Poštových podmienok, ponuky a predaja produktov pošty a jej zmluvných partnerov a pod.

Iné výhody

príspevok na stravovanie, príspevok na dopravu do zamestnania

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

príjemné vystupovanie voči klientom , komunikačné zručnosti, obchodné zručnosti, spoľahlivosť a presnosť.

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivosť posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 2769385  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou