Špecialista ľudských zdrojov - odbor stratégie riadenia ľudských zdrojov - Bratislava a Banská Bystrica

Miesto práce

Bratislava, okres Banská Bystrica

Mzdové podmienky (brutto)

mzda dohodou

Termín nástupu

22.10.2016 alebo dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia špecialista ľudských zdrojov Vám ponúka príležitosť:
- vykonávať špecializované systémové, koncepčné, tvorivé a metodické práce v oblasti HR,
- aktívne sa podieľať na projektoch tvorby nových nástrojov a systémov pre HR,
poskytovať podporu a poradenstvo v otázkach HR agendy,
- realizovať sa v náročnom pracovnom prostredí

Iné výhody

• práca v stabilnej spoločnosti
• sociálne výhody
• stravné lístky
• firemné benefity

-príspevok pri pracovnom výročí
-príspevok na stravovanie
-príspevok na dopravu do zamestnania
-príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
-mimoriadna sociálna výpomoc
-príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. vstupe do školy,
-organizujeme letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

znalosť procesov riadenia HR (najmä procesov adaptácie, vzdelávania, motivácie zamestnancov a poskytovania zamestnaneckých benefitov), skúsenosti s tvorbou vnútropodnikových predpisov, koncepčných a strategických materiálov, s riadením procesu sociálnej politiky výhodou,
orientácia v oblasti pracovného práva výhodou
ovládanie výpočtovej techniky WORD, EXCEL, OUTLOOK, Internet, Power Point pre bežné kancelárske práce,
písomný prejav, slovný prejav, schopnosť vyjadrovania

komunikačné zručnosti, strategické myslenie, organizačné zručnosti, analytické myslenie, praktické myslenie, schopnosť prijať zodpovednosť, schopnosť rozvíjať sa, kreativita, flexibilita, samostatnosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

práca je vhodná aj pre absolventa/ prax v oblasti HR výhodou
vzdelanie v odbore právo, HR (human resources) alebo manažment so zameraním na HR výhodou

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Valová
Tel.: 045/689 33 46, 0911/197 084
E-mail: poslať životopis
ID: 2728702  Megjelentetés dátuma: 18.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: mzda dohodou