Účtovníčka

SLOVECA, Sasol Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Mostová 2, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie dodávateľských faktúr
• Účtovanie dodávateľských faktúr a spracovanie platieb
• Príprava týždenných prognóz peňažných tokov pohľadávok
• Spracovanie vyúčtovania drobných nákupov zamestnancov
• Spracovanie „Intrastatu“
• Vyúčtovanie pokladničných dokladov
• Rekonciliácia bankových účtov
• Spracovanie faktúr a dobropisov zákazníkom a príprava platieb
• Pravidelné monitorovanie pohľadávok, príprava a spracovanie zoznamu dlžníkov
• Spracovanie prírastkov a úbytkov majetku
• Podpora pri príprave mesačnej, polročnej a koncoročnej závierke vrátane asistencie pri koncoročnom audite
• Spracovanie a účtovanie interných dokladov
• Asistencia pri príprave štatistických podkladov a podkladov pre národnú banku

- Doplnkové dôchodkové poistenie
- Kariérny rozvoj v prostredí stabilnej spoločnosti
- Možnosť navštevovať jazykový kurz
- Dynamické a priateľské prostredie a kolektív
- Výročný bonus na základe pracovného ohodnotenia
- Príspevok zamestnávateľa na stravu v hodnote 3 eur

Hľadáme kandidáta, ktorý bude vykonávať každodenné aktivity v rámci finančného oddelenia, vrátane spracovania dodávateľských a odberateľských faktúr a ostatných bežných účtovných operácií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Schopnosť efektívne plánovať, organizovať a vykonávať svoje pracovné činnosti
Tímový hráč
Zodpovedný a spoľahlivý
Analytické myslenie a pro-aktívny prístup pri riešení problémov
Orientácia na detaily
Schopnosť pracovať pod tlakom

Sasol na Slovensku je súčasťou chemickej divízie Sasol Limited – integrovanej chemickej a energetickej skupiny s viac ako 30000 zamestnancami vo viac ako 33 krajinách. Na Slovensku sa špecializujeme na výrobu neiónových surfaktantov a špecialít a zamestnávame okolo 50 ľudí v našom výrobnom závode v Novákoch, v srdci Slovenska, a našom sídle v hlavnom meste Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3080613  Megjelentetés dátuma: 25.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou