Verejná chyžná s nástupom ihneď

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti služieb facility - starostlivosti o 4* a 5* hoteli v centre Bratislavy.

Náplň práce:
- upratovanie izieb, apartmánov, spoločných priestorov hotela,
- 8 hod. pracovné zmeny
- pracovný čas: pondelok - piatok+ víkendy/ podľa rozpisu zmien
- dlhodobá stabilná práca

Chyžná pracuje zodpovedne a presne aby vytvorila pohodlie a spokojnosť klienta.

- po kompletnom zapracovaní možnosť postupu na pozíciu supervízor
- ubytovanie v podnikovej ubytovni za podmienky zamestnania na plný úväzok
- možnosť výhodnejšieho stravovanie v hotelovej jedálni

Osobný pohovor je možné si dohovoriť telefonicky v pracovných dňoch, PO - PIA v čase od 8:30 - 16:00 hod .

Bezplatná linka: 0800 555 777

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- časová flexibilita
- zodpovedný prístup
- zmysel pre detaily

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 2136244  Megjelentetés dátuma: 4.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou