Upratovačka/Verejná chyžná v 4*a 5* hoteli s nástupom ihneď

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
4€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedné verejné chyžné alebo upratovačky do 5* hotela v centre Bratislavy na dlhodobé a stabilné pracovné miesto.
Ak nemáte skúsenosti na obdobnej pozícii, ale máte cit pre poriadok a čistotu, radi Vás zaučíme.

Náplň práce:

- pravidelné upratovanie hotelových priestorov - chodieb, kancelárií, foyer, recepcie, sanitárne priestory
- vysávanie kobercov, starostlivosť o podlahy, preleštenie výťahov, zrkadiel a i.
- práca sa vykonáva v čase od 06: 00 do 14:00 hod.
- nárok na stravu priamo v hoteli
- neúspešným kandidátom vieme ponúknuť aj iné pracovné možnosti

- práca v luxusnom bratislavskom hoteli
- zaujímave finančné ohodotnotenie
- dlhodobá a stabilná práca
- zaučenie

Prosíme záujemkyne, aby nás kontaktovali na čísle: 0948 469 022

BEZPLATNÁ LINKA: 0800 555 777

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Od kandidátky očakávame:

- zmysel pre poriadok
- pracovitosť a zodpovednosť
- príjemné vystupovanie a prejav
- aktívny prístup k práci
- trestná bezúhonnosť

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 1813412  Megjelentetés dátuma: 31.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4€