Pracovník Monitorovacieho centra siete - Trenčín

Slovanet, a.s.

Miesto práce
Štefánikova 19, Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavným cieľom práce je sledovanie a riešenie problémov siete spoločnosti.

Bližší popis pracovných činností:
1. Monitoruje dátovú, hlasovú a prenosovú sieť spoločnosti, výpadky liniek a serverov.
2. Sleduje záťaž a chybovosť na linkách.
3. Sleduje výpadky mikrovlnných liniek.
4. Rieši poruchy na základe signalizácie z monitorujúcich systémov.
5. Rieši hlásené poruchy – telefonicky, faxom, e-mailom. Poruchy rieši na základe postupov, ktoré sú spracované v operogramoch.
6. Komunikuje so zákazníkom – pravidelné informovanie o riešení poruchy.
7. Koordinuje a komunikuje s pracovníkmi zodpovednými za odstránenie resp. vyriešenie poruchy.
8. Centrálne preberá nahlásené závady, poruchy, oznámenia o výpadkoch.
9. Eviduje serverhousing a servisné návštevy majiteľov serverov.

  • práca v poprednej a stabilnej telco spoločnosti,
  • práca v mladom kolektíve,
  • možnosť odborného rastu,
  • zaujímavé zamestnanecké benefity.

Životopis spolu so žiadosťou posielajte na e-mailovú adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor.

Ostatným uchádzačom ďakujeme za záujem, bohužiaľ z dôvodu veľkého záujmu o túto pracovnú pozíciu nedokážeme odpovedať všetkým kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Expert
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • schopnosť a ochota pracovať v 12-hodinových zmenách, 7 dní v týždni (striedanie denných zmien, nočnej zmeny a voľna),
  • odborné znalosti z oblasti IT a telekomunikačných služieb a techniky,
  • prehľad v internetovej oblasti - typy pripojenia na internet, e-mail, www
  • prax v uvedenej oblasti je výhodou
  • zrozumiteľný a slušný prejav v telefonickom kontakte so zákazníkom
  • komunikačné zručnosti
  • odolnosť voči stresu a záťaži
  • flexibilita, operatívnosť
  • zodpovednosť.

Slovanet je slovenská firma, v ktorej môžeš stále stretnúť jej zakladateľov a súčasných majiteľov. Vďaka tomu ponúka nenapodobiteľnú atmosféru, s ľudským prístupom a priateľskými vzťahmi.

Sme jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Hoci firma vznikla ako hŕstka nadšencov, dnes má takmer 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Machatová
E-mail: poslať životopis
ID: 2825818  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou