Odborná stáž pre študentov (Administratíva)

Slovak Business Agency

Miletičova 23, 821 09 Bratislava 2, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Študenti počas odbornej stáže nepoberajú žiadnu mzdu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte chuť získať už počas štúdia cenné skúsenosti v oblasti podpory MSP a projektového manažmentu? Ponúkame spoluprácu študentom vysokých škôl, ktorí sú schopní proaktívne a samostatne pracovať na rôznych projektoch, zameraných na dosahovanie cieľov organizácie.
Vašou náplňou práce bude :
- administratívna výpomoc a asistenčné práce, spojené s prípravou, realizáciou a vyúčtovaním projektov;
- aktívna participácia na pripravovaných aktivitách a činnosti organizácie;
Rozsah práce : 20 hodín týždenne

- získanie odborných a praktických skúseností pre študentov VŠ;
- možná perspektíva trvalého pracovného pomeru;
- osvedčenie o absolvovaní odbornej praxe , hodnotenie pre ďalšieho potencionálneho zamestnávateľa;
- spoznanie pracovného prostredia v kľúčovej inštitúcii pre rozvoj malého a stredného podnikania v SR;
- odborný dohľad interného mentora;
- flexibilný pracovný čas;

Záujemcovia o odbornú prax posielajte životopisy v SJ spolu so žiadosťou a motivačným listom na nižšie uvedenú adresu alebo mailom.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Slovak Business Agency so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“
Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie žiadosti do výberového konania, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov, spĺňajúcich všetky požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- študent 3. až 5. ročníka VŠ ekonomického, resp. technického smeru;
- záujem rásť a učiť sa v oblasti projektového manažmentu a podpory MSP;
- kladný vzťah k administratívnej práci a zodpovedný prístup k úlohám;
- schopnosť práce v tíme ale aj samostatne;
- komunikatívnosť;

Slovak Business Agency (do 28.02.2014 pod názvom Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania) vznikla v roku 1993 spoločnou iniciatívou programu EU PHARE a vlády SR. Jej hlavným cieľom je prostredníctvom fondov EÚ a štátnych programov iniciovať rozvoj a rast malých a stredných podnikov. Zabezpečuje koordináciu aktivít na podporu malého a stredného podnikania v SR na medzinárodnej, národnej a lokálnej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2466798  Megjelentetés dátuma: 9.3.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Študenti počas odbornej stáže nepoberajú žiadnu mzdu