Vodič MKD

SLONATRANS, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
priebezne pocas roka
830 - 3 000 EUR/mesiacKonečná výška mzdy záleží od vašich skúseností a vzdelania (ADR), zahŕňa aj výkonnostný bonus a vernostný bonus. Oceníme, keď privediete alebo zaučíte nového kolegu, ak budete ochotný pracovať cez sviatky( Veľká Noc, Vianoce) ak máte záujem o zvýšenie kvalifikácie - ADR, uhradíme Vaše počiatočné náklady, vy si zvýšite kvalifikáciu aj osobný bonus. Počas služobnej cesty máte dennú diétu 50 eur, vreckové. Preplácame periodickú zdravotnú/psychologickú prehliadku našich zamestnancov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič MKD, zodpovednosť za prepravu, vykládku , nakládku tovaru, komunikácia u klienta, s dispečingom
Pracujeme v turnusoch 6+2/4+1, začiatok/koniec turnusu v Trnave

- pozitívny a profesionálny prístup zo strany vedenia
- mladý pracovný kolektív
- slušný príjem

Hľadáme zodpovedných, spoľahlivých vodičov medzinárodnej kamiónovej dopravy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

8 mesiacov v EU

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VP CE
výpis z registra trestov,
platné lekárska prehliadka a psychotest,
tachografová karta vodiča,
ADR - ak nemáte, záujem urobiť si školenie počas 6 mesiacov od nástupu
samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, tímové myslenie, schopnosť prispôsobiť sa zmenám

Prosperujúca prepravná spoločnosť na trhu od 2007, s cca 70 zamestnancami. Ponuka dlhodobej spolupráce.
Vozový park: Scania (chladnička, klíma, kúrenie, satelit, navigačný systém, mapy), Mercedes, Iveco, Daf, Renault - najstaršie ťahače z roku 2018. V roku 2023 obmieňame celý vozový park. Autá vodiči striedajú.
Prepíname návesy, plachty- rolovačky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 516154  Megjelentetés dátuma: 21.3.2023  Alapbér (bruttó): 830 EUR/mesiac