Odborný predajca elektroinštalačného materiálu

SLÁDEK a syn - Elektroinštalácie s.r.o.

Miesto práce
Námestie slobody 1900/64, okres Púchov
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
fixný + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj elektroinštalačného materiálu (komponenty, svietidlá, bleskozvody...) v kamennej predajni. Práca zahŕňa o. i. priamy kontakt so zákazníkmi (vrátane základného poradenstva), zodpovednosť za zverenú hotovosť a tovar. Spravovanie dodávateľsko-odberateľských vzťahov - objednávky tovaru.

Zamestnanie v stabilnej spoločnosti, možnosť využitia flexibilnej pracovnej doby, možnosť profesijného rastu a neustáleho vzdelávania sa. Príspevok na cestovanie, zamestnanecká zľava, finančný bonus pri jubileu a. i.

Uprednostníme záujemcov, ktorí sú z Púchova a blízkeho okolia a chcú skutočne pracovať v stabilnom kolektíve. Prípadné skúsenosti s prácou s podobným zameraním sú výhodou.
Platobné podmienky budú upresnené pri pohovore, ktorého termín si môžete dohodnúť na 0903802993.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektronika, obchod

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
OMEGA - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Bezkonfliktnosť, samostatnosť, kreativita, spoľahlivosť,
bezúhonnosť, lojalita, flexibilita, zodpovednosť,
komunikatívnosť, predajný drive,
pozitívny prístup k práci a k ľuďom.

SLÁDEK a syn, s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na trhu stavebných a elektroinštalačných prác so sídlom v Púchove. Od svojho vzniku v roku 1994 sa vypracovala na jedného z najvýznamnejších dodávateľov v regióne a taktiež sa úspešne presadzuje na slovenskom i na európskom trhu. Pracujeme na veľkom množstve projektov a našou prvoradou snahou je maximálna ústretovosť a flexibilita pri riešení často špecifických potrieb našich zákazníkov. Poskytujeme efektívne riešenia pre montáž elektroinštalácií a svetelných systémov s dodržiavaním a využívaním najnovších trendov v oblasti elektrotechniky a energetiky. Rovnaký dôraz kladieme na kvalitu našej práce a v neposlednom rade aj na jej cenu. V roku 1997 bola založená sesterská spoločnosť SLÁDEK a syn - Elektroinštalácie, s.r.o., ktorá rozširuje spektrum vykonávaných činností o veľkosklad a maloobchodnú predajňu elektroinštalačného materiálu, svietidiel a podnikateľské priestory v novovybudovanom polyfunkčnom objekte.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2769000  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fixný + variabilná zložka