Hlavný účtovník

Sky Group Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Malé Ripňany, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovanie a fakturovanie poľnohospodárskych komodít (hnojivá, osivá, chémie a služby v rámci sýpky). Práca s pokladňou.

- priateľské pracovné prostredie,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- perspektíva dlhodobej spolupráce.

V prípade záujmu Vaše životopisy zasielajte na uvedenú adresu.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí uchádzači budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním Vašej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- AJ vítaný,
- skúsenosti s účtovníctvom v agrárnom sektore,
- samostatnosť,
- flexibilita,
- spoľahlivosť,
- precíznosť.

Spoločnosť Sky Group Slovakia, s.r.o. sa zaoberá viacerými aktivitami v oblasti poľnohospodárskej a potravinárskej výroby.
Hospodári na pôde s výmerou 1200ha v okrese Topoľčany, má vlastné skladovacie kapacity, silá, sušičku, vozový a strojový park.
Prevádzkuje moderné vinárstvo Vinum Nobile Winery v Malých Ripňanoch s kapacitou výroby 1mil fliaš ročne. Spracováva hrozno výlučne z vlastných vinohradov s výmerou 90ha. Vyrába víno pod značkami Vinum Nobile, Malé Ripňany a Slovak Valley určené pre retail, HORECA segment a privátnu klientelu. Každoročne sa zúčastňuje vinárskych súťaží v SR a zahraničí, kde pravidelne získava ocenenia v Národnom salóne vín SR a medaile na prestížnych festivaloch v Paríži, Lyone, Madride, Viedni.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2648746  Megjelentetés dátuma: 21.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou