Tréner futbalu

ŠKO Miloslavov

Miesto práce
Alžbetin dvor 181, 90042 Miloslavov, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
50-150

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohy hlavného trénera: organizovanie a plánovanie tréningov a zápasových konfrontácií, administratívne činnosti

Úlohy asistenta hlavného trénera: pomáhať pri činnostiach hlavnému trénerovi, zastupovanie hlavného trénera

Tréningy prebiehajú v pracovných dňoch v čase od 17:00 do 19:00 s detmi vo veku od 6 do 11 rokov.

Prax nieje podmienkou ale veľkou výhodou ako aj licencia a doplnkové kurzy.

K dispozícií veľký športový areál. Odmeny vždy ku 10. v mesiaci.

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy prosím zasielajte cez portál profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Tréner futbalu, Kondičný tréner

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tréner by mal mať trpezlivosť, zanietenosť, samostatnosť, kreativitu a v neposlednom rade tímového ducha.

Športový klub obce Miloslavov z družstvami v okresnej súťaži a A mužstvom v Bratislavskom kraji.
ID: 2754568  Megjelentetés dátuma: 6.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 50-150