Solution Business manager IoT

SimpleCell Networks Slovakia a.s.

Miesto práce
Križkova 9, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Očakávame, že rovnako ako my budeš nadšený tým, čo vďaka našej sieti bude možné na Slovensku zrealizovať.
Dáš k tomu technické smerovanie ako napríklad spôsob integrácie s platformami na dátovú analytiku ako sú MS Azure, IBM Watson, FiWare a ďalšie.
Budeš vymýšľať business cases pre zákazníkov, kresliť s nimi riešenia od senzoru až po graf v dashboarde.
Budeš písať návrhy riešení, ale aj technické články.
Budeš prezentovať partnerom, zákazníkom, na začiatku stretnutia budeš vedieť, prečo sme tí správni na spoluprácu a na jeho konci to budú vedieť aj oni.
Budeš pri zdroji nápadov a technológií a budeš to vedieť patrične využiť.
Budeš mať možnosť určiť, ktorým riešeniam sa venovať.
Budeš súčasťou nás, ktorých práca baví.

Mladý, dynamický kolektív, kde sa nehráme na manažérov a podriadených, ale spoločne ideme za cieľom.
Spravíme si čas na kávu, krátky pokec o rodine, o radostiach a starostiach.
Každý úspech pôjdeme patrične osláviť.
Nemáme predpisy, nemáme nariadenia, chceme, aby si u nás robil to, čo Ťa baví, rovnako ako to baví nás.

Pokiaľ Ťa inzerát zaujal, pošli nám svoje CV a my sa Ti ozveme.

Ak pridáš aj svoje referencie a nápady, aké nové možnosti by sieť Sigfox mohla priniesť, alebo priložíš foto dashboardu, prípadne HW, ktorý si vyrobil pre IoT, tak sa Ti ozveme o to skôr.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ideálne Rádiokomunikačná technika, resp. Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Asi sa budeme opakovať, ale máš nadšenie pre nové veci a nové technológie.
Baví Ťa Internet of Things.
Rád prezentuješ a vieš si obhájiť svoj názor.
Máš technický rozhľad a zmysel pre detail.
Budeš súčasť tímu, ktorí nemajú presne definície a zväzujúce pravidlá.
Si kreatívny, rád prichádzaš s inováciami.
Nebojíš sa veľa výziev a práce na viacerých projektoch súčasne.
Si zodpovedný a prácu odovzdáš načas a v kvalite, na ktorú budeš hrdý.

SimpleCell Networks Slovakia a.s. je prvý a jediný celonárodný operátor siete určenej pre Internet vecí (IoT) na technológii Sigfox. Sigfox je za posledné roky jedna z najúspešnejších technologických spoločností, ktorej cieľom je vybudovať celosvetovú sieť pre IoT. V súčasnosti je Sigfox sieť dostupná vo viac ako 50 krajinách. Hlavné výhody IoT siete Sigfox sú: zariadenia na batérii s výdržou 1-15 rokov, autonómna prevádzka a transparentný roaming.

Naša firemná kultúra vyznáva slobodu v práci, aby každý robil to, čo ho baví a napĺňa. Máme nadšenie pre nové technológie, pre inovácie. Máme víziu priniesť na Slovensko nové projekty. Chceme pomáhať budovať ekosystém výrobcov nových zariadení a pomáhať im presadiť sa nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

Už teraz máme desiatky obchodných príležitostí, akými sa naša sieť dá využiť. Nápadov je veľa a hľadáme ľudí, ktorí majú záujem, elán a chuť rozvíjať najväčšiu IoT sieť na Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2769038  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou