Telekomunikačný poradca

SIMIO, a.s.

Miesto práce
Piaristická 2, Nitra 949 01, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fixný mesačný príjem + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SIMIO pôsobí na slovenskom trhu už 7 rokov. Za tento čas sme získali prvé miesto na trhu v oblasti telekomunikácií a energetiky. V súčasnosti prevádzkujeme tri rozbehnuté pobočky, pričom v každej z nich našlo stále zamestnanie 30 ľudí. Keďže je o naše služby vysoký záujem, rozhodli sme sa pre otvorenie nového projektu SPP v Nitre

Náplň práce:
Komunikácia so zákazníkmi spoločnosti Telekom, SPP, Dôvera a mBank. Práca na databázach našich obchodných partnerov v pohodlí kancelárie. Zamestnanec komunikuje s klientom a zaznamenáva dáta do informačného systému na svojom PC.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami na nasledujúcich projektoch:

Projekt SPP:
- komunikácia s existujúcimi zákazníkmi spoločnosti SPP
- práca pod hlavičkou najväčšieho dodávateľa energií na Slovensku - SPP
- poskytovanie služieb spoločnosti SPP vlastným zákazníkom
- akvizície a retencie
- humánny a profesionálny prístup

Projekt Telekom:
- komunikácia s novými a existujúcimi zákazníkmi spoločnosti Telekom v pohodlí kancelárie
- poskytovanie komplexných informácií o produktoch a službách, riešenie požiadaviek
- vysoko kvalitné a cenovo dostupné služby

Projekt Dôvera:
- kontaktovanie lekárov za účelom aktivácie softwéru Dôvery
- poskytovanie komplexných informácií o produktoch a službách, riešenie požiadaviek zákazníkov
- zodpovednosť za úlohy spojené so starostlivosťou o zákazníka

- stabilné zamestnanie
- veľmi dobrá dostupnosť od vlakovej a autobusovej stanice
- istota zárobku - fixný plat
- pevný výplatný termín do 20. dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca
- pracovná doba od pondelka do piatku, od 8:00 do 16:30, bez víkendov a sviatkov, práca na jednu zmenu
- kariérny rast (projekt, administratíva, verifikácia, supervisor)
- získavanie praxe v marketingu, telekomunikáciách ,energetike a zdravotníctve
- zamestnanie v stabilnej spoločnosti, ktorá spolupracuje so spoločnosťami Telekom, SPP a Dôvera
- hlavný pracovný pomer
- komplexné zaškolenie nových zamestnancov zdarma
- pravidelné tréningy pre rozvoj komunikácie a predajných techník

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Kontakt: [email protected] alebo volajte: + 421 911 524 448 .

Poštou:
Simio, s.r.o.
Piaristická 2
Nitra 949 01

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobrá komunikácia a príjemné vystupovanie
- Orientácia na zákazníka a výsledky
- Pozitívne myslenie a samostatnosť

Spoločnosť Simio s.r.o. sprostredkuje služby najmä v oblasti telekomunikácií, energetiky, bankovníctva a zdravotníctva na Slovensku od roku 2008.
ID: 2704729  Megjelentetés dátuma: 5.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Fixný mesačný príjem + bonusy