Zmenový majster

SILOKING Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Záhorská Ves, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedné riadenie zvereného úseku, pracovných zmien, kontrola a riadenie všetkých úloh a činností na úseku
- zabezpečenie dodržiavania kvalitatívnych predpisov a termínových požiadaviek zákazníka
- spolupráca na prebiehajúcich optimalizačných a organizačných aktivitách úseku
- úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami
- neustále zlepšovanie procesov a zvyšovanie produktivity
- riadenie jednotlivých zmien

Práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti s dlhodobou perspektívou
Nadštandardné sociálne výhody
Dobrá pracovná atmosféra
13. plat

Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

Očakávame

- ukončené stredoškolské vzdelanie technického/strojárskeho zamerania
- tímového hráča, schopného motivovať podriadených
- všeobecné technické znalosti, čítanie výkresovej dokumentácie
- základné ovládanie IT technológií
- ideálne základy nemeckého jazyka
- základy BOZP sú samozrejmosťou
- vysokú mieru zodpovednosti

Sme dcérskou spoločnosťou nemeckého výrobcu inovatívnych kŕmnych technológií značky SILOKING. Ako medzinárodný líder na trhu distribuujeme naše kŕmne vozy do viac ako 50 krajín sveta.
Na Slovensku vyrábame oceľové konštrukcie a diely pre ťahané a samohybné kŕmne vozy. Je tu sústredená predvýroba zahŕňajúca pálenie laserom/plazmou, delenie materiálov, ohraňovanie a finálne zváranie komponentov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1033247  Megjelentetés dátuma: 16.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou