Odborný predajca Trnava

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Trnava, Nová 11, okres Trnava
Termín nástupu
01.02.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte výborné komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie a obchodného ducha? Ak áno, potom by Vás mohla zaujať naša ponuka práce na pracovnú pozíciu odborný predajca.

Pre náš tím v Trnave hľadáme:

• Tímového hráča so SOU/SŠ vzdelaním
• S vysokým pracovným nasadením a proaktívnym prístupom
• S profesionálnou starostlivosťou o našich zákazníkov – tj. ochotného, ústretového, s príjemným vystupovaním
• So záujmom o oblasť vybavenia kúpeľní, obkladov a dlažieb (prax v obore vítaná, nie je však podmienkou)
• Spoľahlivého a časovo nezávislého
• S veľmi dobrými komunikačnými schopnosťami
• Ochotného učiť sa novým veciam a zdokonaľovať si znalosti v obore

Čo Vás u nás čaká

• Motivujúce platové ohodnotenie závislé na dosiahnutých výsledkoch, bližšie informácie o platových podmienkach budú upresnené pri osobnom pohovore
• Zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
• Zaujímavé a dynamické zamestnanie
• Úvodné zaškolenie, následne pravidelné školenie v oblasti sortimentu a zákazníckeho servisu
• Systém zamestnaneckých výhod
• Možnosť profesijného rastu

Popri osobnom rozvoji a možnosti získania stabilnej práce Vám ponúkame prostredie rodinnej spoločnosti, s tradíciou viac ako dve desaťročia v Čechách aj na Slovensku. Ďalej ponúkame orientáciu na disciplínu pri dodržiavaní dohodnutého, pozitívnu atmosféru vo firme a príjemný a dynamický kolektív.
Pokiaľ máte o ponúkanú pozíciu záujem, pošlite nám životopis spolu s motivačným listom, v opačnom prípade nebudeme môcť na Vašu ponuku reagovať.

V motivačnom liste uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb.z. o OOÚ.

Maloobchod

SIKO KÚPEĽNE a.s.: www.siko-kupelne.sk – predajne plné inšpiracií

Spoločnosť SIKO KÚPEĽNE, a. s., je v súčastnosti najväčšou špecializovanou sieťou predajní na vybavenie kúpeľní. Má viac než 50 predajní po celej SR a ČR, v ktorých našlo uplatnenie viac ako 650 zamestnancov, s ročným obratom presahujúcim 2,5 miliardy Kč.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Tomášová
Tel.: +421903485740
E-mail: poslať životopis
ID: 2734932  Megjelentetés dátuma: 13.1.2017