Retailový manažér

Shoebox Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a riadenie zverených prevádzok - vedenie tímu, motivácia zamestnancov, otváranie nových prevádzok, implementácia marketingových kampaní
- zodpovednosť za chod prevádzok, školenie zamestnancov
- kontrola dodržiavania štandardov, vyhodnocovanie kľúčových ukazovateľov
- implementácia a aplikácia POS a marketingových materiálov
- visual merchandising
- tvorba action plánov
- reporting- sales, targets, budgets, feedbacks

Práca v mladom dynamickom kolektíve a rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Príjemné pracovné prostredie a rôznorodá práca.
Služobné vozidlo, mobilný telefón, PC.

Prosím zasielajte svoje CV aj s fotografiou, prípadne motivačné listy na uvedenú adresu. Do predmetu uveďte názov pozície: Retailový manažér

Vzhľadom na veľké množstvo životopisov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú najlepšie spĺňať naše požiadavky. Za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme mladú dynamickú a flexibilnú, pozitívne naladenú osobu, s chuťou do práce a vysokým pracovným nasadením, ktorá posilní náš existujúci tím. Náš nový kolega/kolegyňa by mal byť samostatný, motivovaný dosiahnutými výsledkami, s citom pre módu a vysokým estetickým cítením, taktiež by mal byť prirodzenou autoritou pre svojich podriadených. Hľadáme mladú flexibilnú osobu, pozitívne naladenú s chuťou do práce a vysokým pracovným nasadením, ktorá posilní náš existujúci tím. Záujemca o túto pracovnú pozíciu prejde kompletným zaškolením, preto nie je potrebná dlhoročná prax v obore alebo na podobnej pozícii.

Spoločnosť SHOEBOX prevádzkuje sieť kamenných predajní OFFICE SHOES, SKECHERS a eshopov OFFICE SHOES s topánkami obľúbených svetoznámych značiek.
Od svojho založenia v roku 1996 sa značka OFFICE SHOES rozrástla do súčasnej podoby, kedy pôsobí v desiatich štátoch a prevádzkuje viac ako 200 predajní. Široký sortiment neustále sa rozširujúcich medzinárodne uznávaných a rešpektovaných značiek topánok nájdete v našich predajniach a internetovom obchode zastúpený najnovšími trendmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2754673  Megjelentetés dátuma: 6.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou