Predajca laboratórnych prístrojov

Shimadzu Slovakia, o.z.

Rontgenova 28, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
16.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj laboratórnych prístrojov SHIMADZU v regiónoch - Banská Bystrica, Žilina, Košice a Prešov

Práca v zavedenej a stabilnej firme - obchodnom zastúpení zahraničnej firmy v SR
Možnosť odborného rastu, školenia v zahraničnom stredisku firmy Shimadzu
Nadštandardné finančné ohodnotenie, 13x plat ročne, provízia z predaja,
Automobil aj pre osobné použitie

Ide o predaj laboratórnych prístrojov v regiónoch uvedených v náplni práce. Vypracovávanie ponúk pre zákazníkov.
Životopis aj v anglickom jazyku posielajte výhradne mailom.
Pohovor bude prebiehať aj v anglickom jazyku.
Kontaktovaní budú len uchádzači vybraní pre pohovor.
Nástup ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chémia - analytická chémia je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chemické vzdelanie nevyhnutnou podmienkou - analytická chémia je výhodou
Práca s PC
Samostatnosť v práci, dobré komunikačné schopnosti
Priateľské vystupovanie
Schopnosť začleniť sa do kolektívu
Ochota cestovať

Predaj a servis laboratórnych a analytických prístrojov a zariadení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2563787  Megjelentetés dátuma: 14.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou podľa kvalifikácie