Можливість для людей з України

Terénny technik, operátor

SENSOR spol. s r.o.

Miesto práce
Obchodná 8, Pezinok
Termín nástupu
ihned
Od 1 400 EUR/mesiac- diety podľa platného zákona, - pravidelné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Kontrola tesnosti izolačných fólií na lokalitách po celom svete.
2. Inštalácia monitorovacích systémov SENSOR DDS v terene po zaškolení
3. Odber dát z fixných systémov firmy SENSOR

- flexibilný pracovný čas,
- časté cestovanie do zahraničia,
- pri cestovaní sú vyplácané diety podľa platnej legislatívy
- práca vo významnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho postupu
- firemný laptop
- firemný telefón

Zivotopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Sprievodny list o predchadzajucich referenciach.
Stretnutie k pohovoru bude dohovorene telefonicky alebo emailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota často cestovať mimo Slovenska.

- Flexibilita

- Technická zručnosť a samostatnosť

- Základné znalosti aspoň jedného svetového jazyka

www.sensorgroup.com

Spoločnosť SENSOR je svetový líder v detekcii a lokalizácii netesností v hydroizolačných systémoch. Pôsobí vo viac ako 40 krajinách sveta a má 7 pobočiek. Firma má vlastné R&D oddelenie a tak neustále vyvíja nové SMART riešenia pre svoje technológie. Bežnými klientmi spoločnosti sú bane v Afrike a Južnej Amerike, skládky odpadov v Európe a Ázii, vodné nádrže v Kanade a podobne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1239084  Megjelentetés dátuma: 16.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac