Technológ

Semecs, s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
ihneď
základný plat od 900€ + 100€ osobné, v závislosti od skúsenosti a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-riadenie oddelenia produktového inžinierstva,manažment nábehu nových výrobkov,
- riadenie a koordinácia zmien na výrobkoch
- kalkulácie výrobkov na základe normovania práce,
- podpora pri reklamačnom konaní,
- manažment problémov týkajúcich sa výrobkov,
- sledovanie problémov vo výrobe v spolupráci s výrobným úsekom a návrh zlepšení (príp. zmien) vo výrobnom procese,
- denné sledovanie dodržiavania technických predpisov a parametrov a prijímanie opatrení na ich neustále zlepšovanie,

-pracovné miesto v stabilnej a prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- primerané ohodnotenie
- príležitosť na neustále vzdelávanie

V prípade záujmu prosím pošlite životopis v slovenskom a anglickom jazyku mailom . Kontaktovať budeme uchádzačov s technickým vzdelaním, angličtina na komunikačnej úrovni je požadovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť

Spoločnosť Semecs patrí medzi popredné európske spoločnosti v rámci elektrotechnického priemyslu. Máme viac ako 25 rokov skúseností s vývojom a výrobou zložitých elektronických riešení a na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 1996. Našimi zákazníkmi sú spoločnosti úspešne pôsobiace na najrôznejších trhoch,
Sme poskytovateľ vysokokvalitných služieb : od konceptu a návrhu cez výrobu až po predaj.
Od mája 2021 je spoločnosť členom skupiny SERO, Nemecko.
Vízia:
S vášňou prinášame produkty do života pre lepšiu budúcnosť
Poslanie:
V dôveryhodnej rovnováhe s našimi zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami poskytujeme pokročilé elektronické výrobné služby, využívajúc inovatívne výrobné technológie, dosahujúc trvalo udržateľný rast a najvyššiu úroveň kvality.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3081139  Megjelentetés dátuma: 25.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základný plat od 900€ + 100€ osobné, v závislosti od skúsenosti a praxe