Asistent riadenia kvality

Sejong Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Lietavská Lúčka, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Denné spracovanie dokumentácie o nezhodnom materiále, zisťovanie príčin nezhôd
* Aktívna účasť na poradách s výrobným oddelením a dodávateľmi ohľadom nápravných opatrení
* Kontrola efektivity nápravných opatrení
* Spolupráca pri riadení dodávateľov
* Príprava týždenných a mesačných reportov
* Spolupráca pri spracovaní ISIR dokumentácie
* Riadenie auditov kvality – spracovanie a evidencia problémov
* Riadenie a kontrola Inšpektorov kvality
* Denná komunikácia v anglickom jazyku vrátane všetkých dokumentov

* zaujímavá, rozmanitá práca v rozvíjajúcej sa zahraničnej spoločnosti
* dochádzkový bonus, mesačný bonus, 13. plat a ďalšie benefity
* mladý, dynamický kolektív

Podmienkou pre zaradenie do výberového konania je zaslanie životopisu v SLOVENSKOM aj ANGLICKOM jazyku. Telefonicky budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, strojársky, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* znalosť ISO/TS 16949 výhodou
* zodpovednosť, flexibilita, schopnosť pracovať pod stresom
* aktívny prístup k práci a riešeniu problémov
* schopnosť rýchlo sa učiť

SEJONG Slovakia s.r.o. vznikla v roku 2006 ako dcérska spoločnosť Sejong Industrial Co., Ltd. s víziou stať sa jedným z lídrov vo výrobe výfukových systémov. V súčasnosti patrí spoločnosť medzi významných dodávateľov automobiliek KaSK a Hyundai v Českej republike.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2714460  Megjelentetés dátuma: 31.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou