Java programátor

SEITEQ s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, Vysočina, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj, Praha
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na významných dlhodobých projektoch, v skvelej IT spoločnosti v Prahe, ktorá Vám ponúka stabilnú prácu, na atraktívných projektoch, pre významné spoločnosti a zákazníkov.
- dokumentácia navrhovaného procesne technického riešenia
- dokumentácia zrealizovaných návrhov a riešení pre zákazníka
- vývoj
- testovanie riešení, odovzdanie do prevádzky a jeho podpora
- vykonávanie 3. levelu podpory v spolupráci so Service Desk
- práca na interných projektoch spoločnosti
- zaisťovanie podpory ďalších strategických projektov
- spoluzodpovednosť s projektovým manažérom a Delivery Directorom za zaistenie spokojnosti dodaného riešenia, s očakávaniami zákazníka

- prístup k zaujímavým technológiám
- príjemné prostredie mladého a priateľského kolektívu stredne veľkej IT spoločnosti
- kurzy AJ a možnosť ďalšieho vzdelávania, a pracovného rastu
- zodpovedajúce platové ohodnotenie a veľmi zaujímavé firemné benefity.
- Home office po zapracovaní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IT leader v oblasti vývoja a podpory open source operačných systémov, rozširuje svoj tím technologických konzultantov na svojej pobočke v Prahe. Dodáva svoje produkty a riešenia zákazníkom z rôznych segmentov trhu, ktorí oceňujú vyspelé riešenia pre dátové centrá, zabezpečenie a riadenie identít a riadenie zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- znalosť programovacieho jazyka Java,
- znalosť SQL, HTML, CSS, XML ,
- znalosti objektovo orientovaného programovania,
- znalosť AJ na základnej až stredne pokročilej úrovni.
- základny, alebo všeobecný prehľad o informačných technológiách a trendoch,
- schopnosť pracovať samostatne a aj v tíme,
- ochota vzdelávať sa a napredovať v danej oblasti.
Výhodou je

- znalosť Spring framework, Hibernate, Maven2, XSD
- základná znalosť OS Linux
- skúsenosti s vývojom webových aplikacií

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2771946  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016