IT Analytik

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude poradiť si so zmenou informačného systému na základe daných požiadaviek. Vysporiadať sa s implementáciou nových funkcií systému, v súlade so stratégiou firmy.
Staneš sa poradcom a konzultantom, ktorý prezentuje nákladovo výhodné riešenia pre spoločnosť.
Vysporiadaš sa s analýzou dát a identifikuješ vplyv, na existujúce systémy s ktorými komunikuješ.
Ponúkneš nové riešenia a dizajn databáz a informačných systémov.
Podporíš realizáciu IT riešení, budeš aktívne spolupracovať s IT developermi.
Vytvoríš technickú dokumentáciu a budeš asistovať pri testovacích plánoch a riešeniach.

stabilné a komfortné pracovné prostredie,
nadštandardné projektové odmeny,
flexibilný pracovný čas,
bohatý sociálny balíček (šport, kultúra, relax, motivujúce teambuildingy),
4 dni voľna navyše,
Homeoffice,
možnosti profesijného vzdelávania,
príspevok pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa,
13 plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IT

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Visual Basic - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti s pozíciou mininálne 2 roky
Znalosť metodiky tvorenia IT systémov
Prax v programovaní
Zodpovednosť, samostatnosť

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2713463  Megjelentetés dátuma: 8.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2500