IT Personálny konzultant / IT Recruiter

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiac• Vyššia základná mzda v závislosti od skúseností kandidáta. • Odmena k základnému platu podľa dosiahnutých výsledkov. • 13. plat a auto na súkromné účely pri dosiahnutí stanovených výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyhľadávanie kandidátov, organizácia a vedenie pohovorov a celých výberových procesov
• hodnotenie kompetencií kandidátov
• prezentovanie kandidátov a komunikácia so zákazníkom
• starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• komunikácia a spolupráca s novými zákazníkmi a účasť na obchodných rokovaniach
• práca s internou databázou
• plnenie obchodného plánu
• vzdelávanie sa v oblasti IT

• príjemné neformálne pracovné prostredie
• pohyblivý pracovný čas
• motivujúca bonusová štruktúra
• home office 1 deň/tyzdeň + viac podľa výsledkov
• teambuildingy
• 13.plat
• finančný príspevok na kultúrno-spoločenské akcie (pravidelne každý mesiac)
• notebook & firemný telefón aj na súkromné účely
• stravné lístky hradené zamestnávateľom v plnej výške
• možnosť získania služobného auta na súkromné účely

Ak vás táto ponuka zaujala pošlite svoj životopis na e-mail [email protected].
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme medzinárodná IT personálna spoločnosť a pozíciu IT Recruitera obsadzujeme z dôvodu rastu nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• podmienkou pre prijatie sú predošlé praktické skúsenosti s prácou na podobnej pozícii
• zanietený človek, ktorý chce na sebe pracovať
• pozitívny vzťah k IT problematike a technológiám
• ochota vzdelávať sa a skutočne chcieť byť IT Recruiterom
• prístup k práci a životu celkove systémom "nič nie je nemožné"
• hľadáme kandidáta s potenciálom, schopného pracovať v tíme, ktorý aktívne a samostatne rieši úlohy, prináša nové nápady, je schopný po zaučení viesť komunikáciu s kandidátom/zákazníkom
• výborná pracovná disciplína
• optimista s veľkou dávkou súťaživosti, humoru a motivácie neustále sa zlepšovať
• komunikatívnosť a cieľavedomosť

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2635485  Megjelentetés dátuma: 20.6.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac