Predajca exkluzívneho nábytku - obchodný manažér

SEDYA s. r.o.

Miesto práce
Einsteinova 9, Petržalka
Termín nástupu
okamžite
1.000 EUR/mesiac základná zložka + provízia z predaja 100 - 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj značkového moderného nábytku, komunikácia so zákazníkom, interiérové poradenstvo, vypracovanie interiérových návrhov, vedenie obchodnej agendy, práca s PC, komunikácia so zahraničnými partnermi v anglickom alebo v talianskom jazyku, práca na smeny.

Práca s nábytkom svetových značiek v príjemnom pracovnom prostredí, stravné lístky, odmeny.

Štruktúrovaný životopis a motivačný list v slovenčine prosíme zasielať na [email protected]. Vybraní uchadzači budú pozvaní k výberovým pohovorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dizajnér, aranžér, dekoratér, bytový architekt

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
SketchUp - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodná činnosť, predaj nábytku, interiérový dizajn, bytové návrhy,

Príjemné a reprezentatívne vystupovanie, komunikačné schopnosti, kreativita, kreslenie, samostatnosť a zodpovednosť, prax s predajom nábytku vítaná. Podmienkou je estetické cítenie.
Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí majú prehľad v modernom dizajne, majú radi moderný nábytok, dokážu ho odprezentovať a predať na zodpovedajúcej úrovni.

Obchod s nábytkom s dlhoročnou tradíciou, zastupujúci renomované zahraničné nábytkárske firmy na Slovensku, zariaďovanie interiérov, poradenstvo. Doporučujeme pozrieť www.sedya.sk, www. natuzzi.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 785086  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.000 EUR/mesiac základná zložka + provízia z predaja 100 - 500 EUR/mesiac